Mar 102014
 

Gdyby to była telewizja, to w tym miejscu powinienem umieścić słowo – reklama. Miałem przyjemność być zaproszonym przez CIMSEC.org do dyskusji na temat kryzysu na Krymie.  Zapraszam do wysłuchania (po angielsku, ale jak ja dałem radę to pewnie wielu czytelników też ). To, że mamy okazję przedstawić sytuację i nasze stanowisko publiczności w Stanach Zjednoczonych jest ważne. Zarówno Ukraina jak i Polska potrzebuje wsparcia sojuszników. I to właśnie od Stanów Zjednoczonych otrzymujemy pomoc w widocznej formie. Eskadra F-16 nie reprezentuje potęgi militarnej ale jest w miarę jasnym sygnałem.

Zapraszam wraz z kolegami zza oceanu do komentarzy i dyskusji. W najbliższych dniach tekst o politycznych i materialnych implikacjach kryzysu dla planu modernizacji Marynarki Wojennej. Ponownie reklama – CIMSEC ma również ciekawy podcast o korwetach.

Przemek

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.